15 Wędrownicza Drużyna Harcerzy "Młode Wilki"

Drużyna działa w Hufcu ZHP Milanówek im. Janusza Kusocińskiego.

Składa się z wędrowników w przekroju wiekowym od 16 do 21 lat. Głównymi zadaniami członków drużyny jest wzajemna pomoc w rozwoju osobistym, wsparcie działań Hufca oraz wsparcie funkcyjnych w poszczególnych jednostkach Hufca.

Drużyna
powstała w 2013 roku jako drużyna starszoharcerska, a w roku 2016 przekształciła się w drużynę wędrowniczą którą pozostaje do dzisiaj.

Drużynę założył phm. Jakub Czupryński i pełni w niej funkcję drużynowego. Obecnie w drużynie mianowanych jest dwóch przybocznych: pwd. Karol Kaczmarczyk, który pełni służbę w tej funkcji od początku istnienia drużyny oraz pwd. Katarzyna Szamota, która została przyboczną na początku 2020 roku.

Zbiórki
drużyny odbywają się raz w miesiącu.

Jakub Czupryński - 665-063-382