Kto, gdzie i kiedy ma zbiórki

Na stronach tej zakładki znajdziecie Państwo informację o Gromadach Zuchowych i Drużynach Harcerskich działających w naszym hufcu.

Strefa Zucha - przeznaczona dla dzieci i ich rodziców z klaz I-III. W Strefie Zucha, możemy wybrać gromadę działającą przy szkole lub gromadę, której godziny zbiórek najbardziej nam odpowiadają. Oczywiście ze względu na koleżanki i kolegów proponujemy raczej gromadę działającą w szkole do której chodzimy.

Strefa Harcerzy - Przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców z klas IV-VIII. W Strefie Harcerzy, możemy wybrać drużynę działającą przy szkole lub drużynę, której dzień i godzina zbiórki najbardziej nam odpowiada.