WOŚP 2020 w Milanówku

Mamy rekord !!!!

115 812,09 zł w sztabie WOŚP Milanówek

Jednak zebraliśmy więcej!!!

Po przeliczeniu walut i doliczeniu e-skarbonek

Mamy 117 338,32 złJ

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam to osiągnąć!

Cytując szefa sztabu Dariusza Kopeć „Wiekszosc miast w Polsce bije rekordy,a my co????A my tez,sztab WOSP Milanowek zebral, zaraz ile on zebral....zebralismy 115812,09,-Gratuluje Wszystkim i dziekuje bardzo za aktywna pomoc pozdrawiam szef sztabu WOSP Milanówek Darek Kopeć”

Brakuje nam słów aby opisać radość która nas rozpiera! Po raz kolejny bijemy rekord i po raz kolejny Milanowianie udowadniają, że maja naprawdę wielkie serca  Serdecznie dziękuje wszystkim którzy pomogli sprawić, że możemy wesprzeć WOŚP rekordowa sumą!

Dziękuje wolontariuszom którzy dzielnie kwestowali, sponsorom którzy ochoczo nas wsparli, artystom i pasjonatom którzy uświetnili final Orkiestry, wszystkim członkom sztabu i chętnym którzy pomogli przy organizacji, wszystkim którzy przekazali fanty i wypieki na finał oraz dziękuje każdej osobie która przekazała choć złotówkę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Noście Wasze serduszka z dumą i widzimy się znów za rok by pobić kolejny rekord.
Siema!

Radosna Jedyneczka