Harcerska Akcja Letnia 2020

Szanowni Rodzice,

W dniu 13.05.2020r. Komenda Hufca Milanówek, mając na uwadze sytuację epidemiologiczną, która jest w naszym kraju, podjęła decyzja o rezygnacji w tym roku z zorganizowania wyjazdowej akcji letniej w formie kolonii zuchowej oraz obozu harcerskiego.

Podjęcie tej decyzji jest wynikiem troski o zdrowie zuchów, harcerzy oraz kadry naszego hufca.

Jednocześnie podjęliśmy decyzję o przygotowywaniu się do poprowadzenia zajęć dla zuchów oraz harcerzy podczas trwania wakacji. W innych formach, które będą dostępne oraz na które pozwoli nam sytuacja w kraju i rozporządzenia instytucji państwowych RP oraz Naczelniczki ZHP.

Z harcerskim pozdrowieniem

Czuwaj!